prev
next

Trvalé uzavření hotelu

img

Vážení hosté, v důsledku pandemie nemoci COVID-19 zůstane hotel trvale uzavřen. Bohužel nejsme schopni zajistit Vámi rezervované ubytování a jsme nuceni zrušit všechny stávající rezervace.

detail »
Místní čas
19:29
Místní teplota
9°C / 48°F
Book now
Příjezd:
Odjezd:
Pokoje:
Dospělí:

Pokoje

photo
od € 79
rezervovat

Standardní jednolůžkový pokoj

Standardní jednolůžkový pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, psacím stolem, satelitní TV, minibarem a přímou telefonní linkou. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Většina pokojů je vybavena klimatizací.

clima
wifi
phone
tv
bath
wc
minibar
photo
od € 89
rezervovat

Standardní dvoulůžkový pokoj

Standardní pokoje jsou dvoulůžkové s oddělitelnými postelemi s možností umístění přistýlky. Jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, která disponuje fénem a kosmetickým setem, psacím stolem, sateltní TV, minibarem a přímou telefonní linkou. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Většina pokojů je vybavena klimatizací.

clima
wifi
phone
tv
minibar
photo
od € 109
rezervovat

DeLuxe pokoj

Prostorné klimatizované DeLuxe pokoje jsou zařízené komfortní king size postelí, sejfem, psacím stolem, satelitní TV, minibarem a přímou telefonní linkou. Ve většině pokojů je možné umístit přistýlku a dětskou postýlku. 2 DeLuxe pokoje disponují vířivou vanou.  

clima
wifi
phone
tv
minibar
safe
photo
od € 150
rezervovat

Prezidentské apartmá

Prezidentské apartmá s vysokým stropem tvoří prostorná ložnice s komfortní king size postelí a španělským nábytkem a samostatný obývací pokoj, vhodný pro jednání s klienty či zasloužený odpočinek. Plně vybavená koupelna disponuje vanou i sprchovým koutem, fénem a hotelovým kosmetickým setem. Apartmá je vybaveno 2 psacími stoly, minibarem, satelitní TV a sejfem.

clima
wifi
phone
tv
minibar
safe

Kontaktujte nás

phone: +420 224 404 100
fax: +420 224 226 106

Adresa

Hotel Modrá Růže

Rytířská 16, Prague 1

This website uses to provide services, personalize ads, and analyzing visitor cookies. By using this site you agree.More information